Лекція “Методології гнучкого управління проектами інформатизації” 22 жовтня

22 жовтня о 12.00 в аудиторії Л37 відбудеться зустріч з Катериною Шевченко, менеджером проектів (PM – project manager) в компанії EPAM Systems.

У рамках теми “Методології гнучкого управління проектами інформатизації” курсу “Управління проектами інформатизації” Катерина розповість студентам 4 курсу спеціальності “Економічна кібернетика” ХНЕУ ім. С. Кузнеця та всім бажаючим про зародження та еволюцію гнучких методологій, ролі концепції ощадливого виробництва LEAN у становленні сучасних підходів до управління проектами в сфері IT, основи Agile.

Зареєструватися на захід

Agile 22 октября

Зустріч студентів спеціальності «економічна кібернетика» з представниками групи компаній «Фактор»

6 жовтня представники Групи Компаній «Фактор» в рамках співпраці університету і бізнесу зустрілися зі студентами четвертого і п’ятого курсу спеціальності «економічна кібернетика».

Фахівці по роботі з персоналом ГК «Фактор» презентували вакансії компаній, у тому числі вакансію «менеджер проектів» (основну увагу «Фактор» приділяє питанню опису та оптимізації бізнес-процесів), провели презентацію роботодавця та відповіли на запитання студентів.

Зустріч відбулася завдяки ініціативі Відділу працевлаштування студентів ХНЕУ.

Безкоштовний вебінар “Нові можливості Statistica 13.1”

Уже завтра 6 жовтня відбудеться безкоштовний семінар щодо нових можливостей аналітичної платформи Statistica 13.1.

Вам розкажуть:

• про новий інструмент мережевого аналізу Statistica та розширені можливості обробки даних «на місці»;
  • концепції IoT (Інтернет речей), яка завдяки аналізу даних робить світ речей навколо нас «розумнішим» і відповідає навіть на такі несподівані питання, як «Хто потенційно розумніші: побутовий холодильник чи трактор?».

Програма:

• Хто такі citizen data scientist? Statistica стає доступнішою.
  • Роль Statistica у світі Інтернету речей (IoT).
  • Statistica дає речам інтелект.
  • Розширення інструменту Statistica Native Distributed Analytics.
  • Новий тип аналізу Statistica – мережевий аналіз.

Участь у вебінарі безкоштовна. Обов’язкова попередня реєстрація:

Statistica 13.1

Наші викладачі на ERFIN-2016 (Варшава)

Ми на ERFIN-2016 (Варшава)
16 вересня 2016 р. професор кафедри економічної кібернетики Гур’янова Лідія Семенівна виступила з доповіддю на poster session конференції ERFIN-2016 (Econometric research in Finance Workshop), яка проходила у Варшавській економічної школи (SGH Warsaw School of Economics).
Лідія Семенівна підготувала невеликий звіт про свою поїздку.
ERFIN workshop program