Захист дипломів студентів спеціальностей «Економічна кібернетика» та «Прикладна економіка» ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

14 лютого 2017 відбувся захист дипломів студентів спеціальностей «Економічна кібернетика» та «Прикладна економіка» ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Цього року нас не великий, але неймовірно дружній та сильний випуск. Для «прикладників» випуск ще й ювілейний – п’ятий! Вже п’ять років ряди управлінців і економістів-аналітиків поповнюють наші вихідці з такою незвичайною для України, але мега-популярною в світі спеціальності (англ. Applied Economics).

Вже стало традицією, що випускники кафедри економічної кібернетики затребувані задовго до офіційного диплома магістра. На щастя друга зміна на 5-6 курсах дозволяє працьовитим поєднувати навчання і практику. Системність і універсальність отриманих знань та навичок дали можливість нашим студентам обирати подальший напрямок розвитку по душі. В цьому році наші випускники — це успішний менеджер проектів і ментор в одній з IT шкіл міста Харкова, п’ятеро бізнес-аналітиків, спеціаліст по e-маркетингу (google analytics, аналітика просування), фахівець з public relations (концертна діяльність). Ще троє шукають себе. У цьому їм допомагає набутий досвід в аналітиці і продажах в будівельному секторі, логістиці, бізнес-аналізі, ну і звичайно ж спеціальність, яку вони придбали.

Вони тільки починають будувати свою кар’єру, і старт вийшов не поганий. Тішимо себе надією (і для цього є всі підстави), що в цьому заслуга нашої кафедри, наших викладачів, Вузу.

Теми дипломів цього року стосуються моделей розвитку трудових ресурсів в Україні; оцінки і аналізу ефективності логістичних систем, інтегральної оцінки конкурентоспроможності проектів автопрому; моделювання діяльності нафтогазового підприємства, процесів управління IT-проектами, рекламної компанії в мережі інтернет, розвитку продюсерського центру, розвитку недержавних пенсійний фондів, збалансованого розвитку бюджетної системи; моделювання в будівельній галузі. Теми традиційно присвячені питанням моделювання, а різноманітність тематик пов’язана з областю інтересів кожного випускника.

Успіхів Вам, дорогі наші випускники! Ваше навчання тільки починається.